Šiuo metu prikabinamų namelių neturime pasiūlyti

Mėgsti būti gamtoje, bet negali pakęsti miegojimo palapinėje? Prikabinamų namelių nuoma – geriausias sprendimas norint pabūti gamtoje komfortiškomis sąlygomis.

prikabinamu nameliu nuoma

Keliaudami su nameliu ant ratų turėsite puikias sąlygas, beveik tokias pat kaip ir savo namuose. Nameliuose buna integruota viskas, ko reikia patogiam poilsiui: 

  • WC
  • Kriauklė
  • Šaldytuvas su šaldymo kamera
  • Dujinė viryklė

4 svarbiausi punktai, norint pradėti neužmirštamą kelionę

  • Gera nuotaika
  • Puiki kompanija
  • Automobilis su vilkimo kabliu
  • Tvarkingas prikabinamas namelis

Vienas iš dažniausiai mums užduodamų klausimų – Ar galima mūsų nuomojamus namelius vilkti turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą?

Atsakome. Galima jei automobilio ir priekabos bendras svoris neviršija 3500 kg. Tikslų B vairuotojo kategorijos aprašymą rasite Regitros interneto svetainėje.

Kodėl prikabinamų namelių nuoma – geriausias atostogų sprendimas.

Keliavimas su tokiu nameliu neatsiejamas nuo iškylavimo, o iškylavimas – tai kur kas daugiau nei paprasta išvyka. Tai dalykas, kurio mums reikia norint atgaivinti paprastesnių ir lengvesnių laikų dvasią, įsileisti gamtą atgal į savo širdis ir prisiminti, kad gyvenimas yra nuostabus.

Nepamirštami nuotykiai

Žygiai, nardymas, ekstremalus vandens ir sausumos sportas, važinėjimas dviračiais, plaukiojimas baidarėmis… galimybės iškylaujant gamtoje su prikabinamu nameliu yra tiesiog beribės.

Tu gali atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos

Kita vertus, poilsiaujant su kemperiu, tu gali sau leisti visiškai nieko neveikti. Vos tik išsinuomavus karavaną, tau nereikia niekur skubėti ar jaudintis, nes jis yra įrengtas bei aprūpintas būtiniausiais daiktais. Tiesiog prisėsk, atsipalaiduok ir palepink save atostogomis, kurių tikrai nusipelnei. Bent keliom dienom gali sau leisti nustoti rūpintis namų ruošos darbais, apsipirkinėjimu ar kitais varginančiais dalykais kurie kiekvieną dieną iš mūsų atimą milžinišką kiekį energijos.

karavanu nuoma

Turiningai praleisk laiką

Šiais laikais laisvalaikis yra neįkainojamas dėka ilgų darbo valandų bei kitų atsakomybių kasdieniniame gyvenime. Brangų laiką taip pat atima ir kiti svarbūs dalykai, kaip socialiniai tinklai ar televizija…

Kaip dažnai tu gauni galimybę susėsti kartu su šeima ar susitikti su draugais? Jei tokia galimybė ir atsiranda, tikriausiai bent kelių iš artimųjų dėmesys neretai nukrypsta nuo tavęs į jų telefoną, nes socialiniai tinklai tikriausiai yra daug įdomesni už kiekvieną dieną girdimą atsakymą į tą patį klausimą „kaip sekėsi darbe?“

Iškylavimas suburia žmones be jokių modernaus pasaulio ar socialinių medijų išblaškymo. Tai reiškia, kad gali su šeima ir draugais bendrauti bei juokauti senamadišku būdu, be socialinių medijų įsikišimo.

Gali laužyti taisykles

Iškylavimo esmė- nustoti vadovautis taisyklėmis ir atsipalaiduoti. Kelias sėkmingų atostogų link- palikti savo rutiniškus įpročius namuose, nes jiems kemperyje vietos nėra. Jokių laiko apribojimų, kada miegoti ar valgyti. Ledai pusryčiams? Prašom. Ledai pietums? Žinoma. Ledai vakarienei? Kodėl gi ne.

Atrask naujas vietas

Stovyklaujant, tavo galimybes riboja tik vaizduotė. Namelį ant ratų gali pasistatyti bet kur, nesvarbu, ar tai nuošalus kampelis prie ežero, ar stovyklavietėje šalia jūros.

Geresnė miego kokybė

Kas galėtų norėti pabusti nuo miesto šurmulio garso, kai gali pabusti nuo bangų ir jūros ošimo garso? Atstatyk savo vidinį laikrodį ir miegok gamtoje. Vienintelė problema yra ta, kad tavo vidinis laikrodis išsiderina vos tik pradėjus ruoštis grįžti namo iš atostogų. Vienintelė išeitis- atostogauk kaip tik gali ilgiau ir kuo patogiau. Tai reiškia: pamiršk nepatogią palapinė ir pasirink keliauti su nameliu ant ratų.

Šios paslaugos yra lengvai prieinamos, neplėšo piniginės

Kai kalba eina apie biudžetines keliones, kiekvienas būna kiek atsargesnis pinigų leidimo klausimu. Todėl išvyką su kemperiu galima drąsiai vadinti vienu ekonomiškiausių pasirinkimų trumpam pabėgimui nuo miesto šurmulio. Maistą galima nusipirkti prieš kelionę, todėl vos tik įsirengus stovyklavietę nereikia nerimauti dėl maisto, kuro, suvenyrų ar mokesčių už turistines ekskursijas.

Taigi, jeigu nori turiningų atostogų už minimalią kainą, namelis ant ratų- geriausias variantas tau. Vos tik sumokėjus nuomos kainą už kemperį ir kitus būtiniausius dalykus, gali juos naudoti kada ir kaip tik panorėjęs.

Maisto gaminimas gamtoje

Iškylavimas, dalijimasis istorijomis prie laužo, dūmų ir skrudintų zefyrų kvapas, gulėjimas po žvaigždėtu dangumi ir norų galvojimas vos tik pamačius krentančią žvaigždę… Kas nutinka prie laužo, lieka prie laužo- už širdies griebiantys pokalbiai, gėdingos paslaptys, nevykę ir vykę juokeliai…

Gardūs patiekalai skrunda keptuvėje ant laužo, švilpti pradeda arbatinukas su verdančiu vandeniu rytinei kavai. Tikras svajonės išsipildymas. Maistas skanesnis, kai yra pagamintas gamtoje. Nepamirškime ir dainavimo naktyje visiems susėdus aplink laužą.

Pramogos

Kam reikalingas televizorius, kai tavo namelis ant ratų, tinkamai pasistačius, suteikia tau galimybę stebėti gražiausius gamtos vaizdus?

Susipažink su naujais žmonėmis

Atostogaujant su kemperiu gali susipažinti su daugybe įvairių ir naujų žmonių iš viso pasaulio. Stovyklaujantys žmonės dažniausiai būna draugiški ir mėgstantys bendrauti, todėl stovyklavietėje niekada nesijausi vienišas, nes ji tampa savotiška bendruomene. Vyno butelis ar pasidalinimas maistu gali užmegzti pažintis bei stiprias draugystes visam gyvenimui.

Ir pagaliau – tai linksma!

Tai tikriausiai yra svarbiausia priežastis iš visų. Iškylavimas su karavanu pavers tavo atostogas turiningomis ir leis pailsėti ar papramogauti su šeima ar draugais, aplankyti gražiausius Lietuvos kampelius ir pilnai išnaudoti namelio ant ratų suteikiamus privalomus. Yra posakis…gyvename tik vieną kartą, todėl gyvenkime taip, kad nereiktų gailėtis. Tai reiškia, kad neturime laiko dvejonėms ir sudėtingiems atostogų planavimams, todėl atostogos su kemperiu- puiki išeitis iš padėties.